0 850 209 60 28

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Cemal Başkan, 2004 yılında sektördeki yerini almıştır. 2008 yılına kadar İstanbul Mimarlık-Mühendislik Ltd. Şti. adı altında faaliyetlerini sürdüren Cemal Başkan, 2008 yılından itibaren Başkanlar Yapı-Mühendislik adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Profilimiz

Faaliyete başladığı günden itibaren “şeffaflık” ve “dürüstlük” kavramlarına dikkatle bağlı kalan Başkanlar Yapı-Mühendislik, mesleki etik kurallarına bağlı kalarak müşterilerinin, birlikte çalıştığı işverenlerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini kazanmayı temel prensipleri olarak benimsemiştir.

Bununla birlikte, çalıştığı işverenlerinin mühendislik konularında projelerinin geliştirilmesinde, tasarımcıya taşıyıcı(statik) sistemin çözümünde yardımcı olarak, projelerinin hem mimari, hem de statik anlamda tam uyumlu ve doğru şekilde tasarlanması için gayret göstermektedir.

Hedeflerimiz

Başkanlar Yapı-Mühendislik çalışmalarında doğru tasarımlar ve güvenilir hesaplamalar yaparak, mümkün olan en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi ve teknik koşulları yakından takip ederek, hizmet kalitesini devamlı olarak yükseltmeyi, çalışmalarında en güncel bilgileri kullanmayı ve kendini asla tekrarlamayı hedeflemektedir.

Yandex.Metrica